niedziela, 31 lipca 2011

na jaskółczych skrzydłach ...


... zasiadła Ciekawość .Wyciągnęła los z numerem jeden. I fruuuuuuu.... tyle ją widziano.  Ona pierwsza odważyła się przyjrzeć   światu  z wysoka . Prawie spod chmur. W kolejce na to  doznanie  czekają od lewej - Radość ,Wiatr we Włosach  , Uśmiech od Ucha do Ucha , malutki Niepokój i cztery miauczące Figle. ......a oto moje  inspiracje  ;-)) Trzy jaskółki rodem Z Innej Bajki :-))))  Siedzą sobie pod dachem i podglądają nas. Z  wysoka

10 komentarzy:

 1. Obraz cudny :-)))) Jolu czy Ty może piszesz bajki dla dzieci? Twoje opisy są rewelacyjne. Kiedy je czytam to tak jakbym czytała bajkę. Masz niezwykły talent, a także nie tylko magiczne pędzle ale i pióro :-))))
  Z pozdrowieniami Basia

  OdpowiedzUsuń
 2. Obraz przepiękny, ale zdjęcie jaskółek także urokliwe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu , Basiu i Anando dzięki za miłe słowa :-)))
  małe jaskółki są rzeczywiście cudne - nie mogłam się oprzeć - stałam na stole w stodole i pstrykałam i pstrykałam i... :-))
  Basiu ,bajek nie piszę wolę zdecydowanie malować , pisanie na blogu to pochodna malowania i "niemożliwość gadania" ;-))

  OdpowiedzUsuń
 4. ładne, cudne:-) a ptaszki słitaśne. Byłam kiedyś we Wdzydzach:-] zaobserwowałam was teraz, ale blogger nie chce mi dodać do listy! Mam nadzieję, że nie zgubię waszego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam te przyrodniczo-bajkowe inspiracje, a te jaskółki to po prostu rewelacja!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba znam te uczucia:) Czasem patrzę tak na wieżę w naszym mieście tonącą w jaskółkach, albo przypatruję się w naszej wsi na jaskółki gromadzące się na drutach i... latam;)Najtrudniej mam z Figlami, bo nigdy nie wiadomo, co im przyjdzie do głowy:)
  P.S. To zaszczyt być Twoim odbiorcą;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy Odwaga jest córką Ciekawości?
  Piękny obraz! Bardzo mi się podoba, że na niektórych domach nie ma anten :)
  Te małe jaskółki to niezłe grubasy.
  A mnie najbliżej do Niepokoju ...
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 8. megimoher cieszę się ,że do nas zajrzałaś - mam nadzieję ,ze nas nie zgubisz :-))))

  Joanno,dzięki :-)))

  Nelu,to super ,że też możesz latać z jaskółkami .Figle są nieobliczalne i nigdy nie wiadomo co nim strzeli do głowy .czerwienię się po wszystkie moje piegi na Twojego P.S. :-))))

  M.
  myślę ,że Odwaga jest siostrą Ciekawości ,ale różnica między nimi nie jest baaardzo duża ,więc wiele osób bierze je za matkę i córkę ;-))
  A Niepokój w wielu wzbudza uczucia rodzicielskie - może dlatego,że taki malutki ;-))) ??
  i ja pozdrawiam baaardzo ciepło

  OdpowiedzUsuń
 9. Przylatuję do waszego bloga przysiadam sobie z uśmiechem, bo on sam się ciśnie na twarz jest miło, przecież jestem w innej bajce czyż nie?Dla tego tak lubię tu zaglądać

  OdpowiedzUsuń