środa, 28 stycznia 2015

Ufffff.....

"A czy wasze prace można kupić w internecie?", "Moglibyście w końcu zacząć sprzedawać w necie" ,"To wy jeszcze sklepu internetowego nie macie????" .No cóż, broniliśmy się ,wierzgaliśmy , obruszaliśmy,tłumaczyliśmy -a to brakiem czasu, a to nadmiarem w sieci, a to niechęcią do wirtualnej sprzedaży ,a to gapiostwem , staroświeckim podejściem do życia, wiejskością ,tym ,że do poczty dlaeko czyli wszystkim czym się dało. Nic to nie dało - po latach budowania realnych  okopów ,barykad  wywiesiliśmy białą flagę.Na razie niewielką ,taką ,którą w razie czego będzie można po cichutku schować i razem z Panem Pobudką,co lubi śpiewać skoro świt Koniem Prosto z Chmur, który lata  czasem nad Niskim Waldkiem Praktycznym BArdzo,

i niepraktycznym zupełnie


 Kurą Która rozmyśla, Trochę Wystraszonym Zającem i resztą stworzeń ,które latają nad Inną Bajką ,mieszkają w sąsiedzkim jodłowym lesie ,buszują po naszych łąkach do sklepu na  Dawandzie  zapraszamy. Znudziło im się już w Innej Bajce i nowych domów i serc do kochania szukają :-)

3 komentarze:

  1. No i bardzo fajnie, że dostęp do Waszych magicznych prac będzie łatwiejszy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie trzeba będzie wypatrywać w kazimierzowskich galeriach,super!

    OdpowiedzUsuń
  3. No i NARESZCIE:) Lecę pobuszować. Takie czasy, że człowiek z rzadka w cywilizacji bywa, a takie zakupy to i wieczorem, przy herbatce zrobi z miłą chęcią:)

    OdpowiedzUsuń