czwartek, 19 grudnia 2013

jakie będą....

dla Nowej Ery

No właśnie jakie ? Chłopaki już powoli w nastrój świąteczny wpadają .My jeszcze nie .Ale już za chwileczkę ,już za momencik owszem.
Ostatnie Święta w lesie zapowiadają się bez śniegu .
Ale reszta będzie ,mam nadzieję, bez zmian.Nie chce mi się szaleć ,sprzątać dom w amoku ,przygotowywać 12 potraw i czuć oddech upływającego czasu. Chce mi się  za to bardzo być razem i cieszyć się chwilą .I nastroju zatrzymania  mi się chce.I zapomnienia o tym co na zewnątrz. Choć na tę jedną chwilę i jeden moment.
Marzy mi się chwila spokoju , dużo chwil wypełnionych śmiechem.I jeszcze nadzieja mi się marzy... Że to co  czeka za rogiem okaże się dla nas dobre.... Czego i Wam serdecznie-przedświątecznie  życzę :-)

5 komentarzy:

 1. Dzięki wielkie i z niecierpliwością czekam na dalsze opisy tego co już nowe! Wszystkiego dobrego na święta i na ten naprawdę Nowy dla Was rok!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jolu serdecznie Wam życzę, żeby to "co za rogiem " okazało się najlepszym co mogło się zdarzyć...Ja podobnie jak Ty nie miałam ochoty pędzić i szaleć w amoku świątecznych przygotowań ...Broniłam się... Broniłam....No i Święta już tuż tuż....Cieplutkich i spokojnych Wam życzę i pełnych nadziei, w to co nowe. Julita.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jolu, niech te święta będą dla Was niezwykłe i niezapomniane, pełne świątecznej magii. Wszystkiego dobrego!
  Ps. A ja mam przeciek, że dzisiaj Mikołaj przyniesie Amelce książkę D.Wawiłow z Twoimi ilustracjami i już nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech się spełnia! Uściski świąteczne:)

  OdpowiedzUsuń
 5. A gdzie te święta? Czy w nowym Świerszczyku?

  OdpowiedzUsuń