wtorek, 15 marca 2011

z wiosną pod pachę


Większość mieszkańców Innej Bajki nie zna się na wymyślonych  przez ludzi  kalendarzach. Nie interesuje się jaki mamy aktualnie rok i według jakiego systemu go  liczymy. Fajerwerki i fety w samym środku zimy wywołują u nich, delikatnie mówiąc... zdziwienie.
Jednak gdy tylko topnieją śniegi, słońce zaczyna mocniej przygrzewać,a w powietrzu czuć lekki ,wilgotny zapach- to znak idzie nowe .
Żyjąc w samym środku lasu i my zaczynamy dostosowywać się do tego rytmu właśnie. Gdy dookoła wyczuwa się ożywienie słychać klangor żurawi,śpiewy sikorek i pełne miłosnych uniesień "skrzypienia" sójek i my czujemy,że to właśnie początek roku :-)))
Z tegorocznym nadejściem wiosny postanowiliśmy trochę podzielić się światem, w którym żyjemy i który nas nieustannie inspiruje.
Uchylamy więc wiosenne drzwi starej szafy ( na zdjęciu  :-))  )   i zapraszamy ....

7 komentarzy:

 1. Kochani, my już czekamy na więcej! Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki i czekam na nowe wieści :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki :)następny post niebawem ,bo już w kolejce ustawiło się kilka historyjek

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety pozbawiona jestem takich leśnych wiosennych klimatów. W dużym mieście niewiele jest oznak wiosny. Dzięki za uchylenie "wiosennych drzwi starej szafy":)
  Miło mi było gościć na Waszym blogu.
  www.kobiecepasje.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziekuje za Inna Bajke:)
  Elzbieta

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeczytałam wszystko i powiem, że cudnej urody obrazki widziałam...! Śliczne słowa przeczytałam i życzę Wam, aby Wasza Bajka była naprawdę piękna:).
  Potwierdzam, że zostaję:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ewelajna -dziękujemy i zapraszamy do zaglądania do Innej Bajki :-))))

  OdpowiedzUsuń