wtorek, 23 grudnia 2014

Wszyskiego Dobrego....... słyszę,gdy wychodzę z poczty.Wszystkiego Dobrego słyszę w aptece ( tu pada jeszcze dodatek w postaci życzeń zdrowotnych) .Wszystkiego Dobrego słyszę w spożywczym ,na ulicy i przez  telefon.Od znajomych bliższych,trochę dalszych, dalszych i zupełnie nieznajomych.Od ludzi znanych dłużej, długo i krótko zupełnie.Do życzeń dołączony jest uśmiech.Trochę szerszy,niż ten na co dzień.
Choć mieszkamy tu niecały rok czuję się u siebie.Czuję,że jestem stąd.Że jestem tu i teraz.Nie wyobrażam sobie spędzić te Święta w innym miejscu , z innym widokiem ( choć trochę śniegu, nie powiem, by się przydało). I zdrowia pewnie więcej też ,bo i u nas ospa się próbuje posiedzieć trochę dłużej ....
A zatem WSZYSTKIEGO DOBREGO wszystkim znanym bardziej i znanym mniej.WSZYSTKIEGO DOBREGO tym zupełnie nieznanym.Niech się Wam darzy!

8 komentarzy:

 1. I Wam niech się darzy! Wszystkiego dobrego!
  U nas też życzenia wszędzie i uśmiechy. Zamiast słońca i śniegu na Święta.

  OdpowiedzUsuń
 2. To niezwykle urocze, że ludzie tak po prostu życzą sobie wszystkiego dobrego. Do tego żeby poczuć święta nie potrzebny jest śnieg i mróz (chociaż masz rację, że by się przydał), a ludzie, którzy tworzą atmosferę wyjątkową - wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 3. I Wam Jolu Wszystkiego Dobrego!!! Jeszcze raz:)) Chyba, że Mikołaj gdzieś zabłądził i nie dostarczył Wam tego co dostarczyć miał...Jeśli tak...Niech ja go tylko dorwę!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Julita, wysłałam maila z podziękowaniem i radością z niespodzianki.Mam nadzieję,ze doszedł :-? ściskamy i dziękujemy pięknie :-))))))))))))

   Usuń
  2. Aaaa już wszystko jasne...Już Mikołaja miałam szukać- skórę chciałam mu złoić:)))) Całujemy i pozdrawiamy:)))

   Usuń
 4. Niech się Wam darzy, niech się Wam szczęści!
  Pewnie nie bez powodu miejscowi ludzie Was tak szybko zaakceptowali!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego! I nadal tego cudnego niewpasowania w masowość! :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. wielu kolejnych szczęśliwych dni!:)

  OdpowiedzUsuń