czwartek, 25 września 2014

Kierunek północny-wschód ,czyli Giełda Staroci na Rynku w Lublinie


Się wybieramy.W najbliższą  niedzielę. W okrojonym wprawdzie składzie ,ale planujemy wyjazd do Lublina. Warunek- musi być słonecznie.W deszczu lisom mokną kity, kurom pióra ,koty wilgoci również nie znoszą ,nie mówiąc już o Kotlinach i Kurynach. Ludzie też są ostatnio jakby bardziej przemakalni i nie chce im się w mokrą pogodę z domu nosa wystawiać. Jeśli więc będzie słonecznie, spodziewajcie się nas w Lublinie. Trochę nowości szykujemy.I starości trochę też.
Będą stołki. Ten powyżej wprawdzie został w Krakowie i owce na nim wylegiwać się już nie mogą. I śnić o tym wszystkim o czym nie śniło się dorosłym nie mogą też.Trzeba więc nowe stołki składać. I szukać im domów w Lublinie.Bo w Lublinie śni się na kolorowo.I latająco  .Z tego co pamiętam. Też tak w Lublinie macie :-) ?

P.S. Wiadomość z ostatniej chwili - Waldek do Lublina się nie wybiera.Niepokój taki jakiś przed miastem chyba czuje.


11 komentarzy:

 1. Taki stołek dla owiec do wylegiwania się też proszę zrobić dla mnie.
  Czy Waldek jest Wasz? Czy mię coś ominęło? Czy On taki dochodzący?
  Niech zatem świeci słońce w Lublinie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Owieczko, Waldek ma chyba bardziej nas niż my jego mamy.Niebawem napiszę o nim więcej.Póki co nucimy mu cicho:"PAnie Waldku,pan się nie boi..." .Chyba zrozumiał :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny stołek, Lublin też, szkoda że mam tak daleko, bo z lublina pochodzi jeden z moich ulubionych zespołów, a właściwie nie zespół tylko federacja - Lubelska Federacja Bardów.
  Władek przecudny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No też mi podoba mi się bardzo.Maciek siedzi w pracowni i robi następne.Wygląda na to ,że to bliźniaki z zygzakiem ,a może labiryntem ;-)
   Waldek dziękuje za komplement -właśnie młóci kukurydzę ;-)

   Usuń
 4. Ja też zamawiam stołek. Może jakaś produkcja taśmowa :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magda, a Twój Maciek stołka w swoim stylu by Ci nie zrobił? ?Przecież Jego meble faaaajne są :-)


   Usuń
 5. Będzie słonyszko. Nowości- łącznie z Waldkiem- jedyne w swoim rodzaju, niesamowite! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beata i rację miałaś -swieci w całym kraju.Chyba w całym :-? Waldek uroczy ,ale jak to z uroczymi bywa wielu ostrzy sobie na niego pazurki i kły....Mhmm....

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Witaj Ava Walk - kto piękny - Wladek ,Lublin czy stołek ;-) ? Pozdrawiam słoooonecznie j

   Usuń
 7. A ja tam byłam i mogłam się pozachwycać różnymi cudami Z Innej Bajki do woli! I jedna taka latająca kurcia unosi się nam teraz w mieszkaniu i chwyta za serca... Zapraszamy do Lublina jak najczęściej!
  Asia K.

  OdpowiedzUsuń