czwartek, 6 grudnia 2012

mikołajkowe losowanie :-)

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze :-) Cieszę się ,że jest nas o wiele więcej niż myślałam ;-) Mikołaj pewnie też się cieszy. Może to  ON  nim jest ? On ,czyli włóczęga  ,którego spotkali w Mikołajkach Kryśka,Bartek i Kuba - bohaterowie rewelacyjnego opowiadania Zosi Staneckiej z   ostatniego -23-ciego numeru Świerszczyka . Miałam ooooogromną przyjemność zrobić do niego  ilustracje.Latem ;-) Gdy na dworze upał  i kolorowo , musiałam  przypomnieć sobie zimę . Na szczęście to najfajniejsze i najcieplejsze jej oblicze .
A teraz wyniki losowania - wygląda na to ,że książki pojadą do osób ,które naprawdę w Świętego Mikołaja wierzą :-) Los wyciągnięty z mikołajkowej skarpety wskazał ,że to :

Iz -Jasminum
myśligowskie myśli

Proszę o adres i ewentualnie imię osoby ,której zadedykować książkę na maila zinnejbajki@onet.eu 
14 komentarzy:

 1. HUUURAAAAAA!!!! To są prawdziwe Mikołajki! Nie miałam takich od wielu lat:)) Jolu, ale się cieszę. Jeszcze nie mamy komu czytać bajek - choć "Kota, który patrzy na księżyc" przerobiłam w całości - ale możne kiedyś... Za to na Twoje ilustracje mogę patrzeć bez przerwy.Dziękuję i pozdrawiam:))MIKOŁAJ ISTNIEJE! I KROPKA.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla pani Izy z Jasminum :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i również gratuluję :)
   Pozdrawiam ciepło!

   Usuń
 3. Gratulacje....!!!! moja córcia święcie wierzyła , że to ona wygra ;) bo ...wierzy. Ale DAŁAM RADE...Mikołaj przyniósł inne bajki do poduchy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. weszynosko, przykro mi ,ale obiecuję ,ze takich zabaw będzie więcej - może następnym razem się uda ;-)

   Usuń
 4. No i jak tu nie wierzyć??
  BARDZO się cieszę :))))))))))!!
  I bardzo, bardzo dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję najwierniejszym:):) I cieszę się ogromnie, bo też już gościmy Twoje ilustracje pod naszą strzechą:)O, jakże szlachetny ten włóczęga!Zasyłamy ciepełko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nelui ,miło mi bardzo - z okazji tej gościny ;-)

   Usuń
 6. Gratuluję Szczęściarom:) Już się nie mogę doczekać poniedziałku w świetlicy z nowym Świerszczykiem( w poprzedni Biblioteka chorowała i gazetka nie dotarła:) Dzieci są bardzo dumne z naszej Artystki- Absolwentki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :-)))))) napiszę ( w sekrecie rzecz jasna ;-) ) ,że i w kolejnym numerze coś mojego się znajdzie ;-)
   pozdrawiam wszystkie dumne ( te niedumne oczywiście też ) Dzieci :-)

   Usuń